En büyük arzum anne olmak
«Bana benzeyen bir kızım olsa» Sayın, Dileğim bana benzeyen bir kızım olması diye konuşuyor.

Bence yaşın hiç önemi yok
Annelik için yaşının ilerlediğini söyleyenlere kızan sanatçı, «Yaşın önemi yok. Ne olursa olsun çocuk sahibi olmak istiyorum» diyor.
Amerikadan gelir gelmez ayağının tozu ile stüdyoya girip plak dolduran ve bu arada bir televizyon programı için şarkı söyleyen Emel Sayın, hayattaki en büyük arzusunun annelik duygusunu tatmak olduğunu belirtti. Müzikte istediği noktaya ulaştıktan sonra sahneyi bırakan ve sevdiği insanla yaşamını birleştiren Emel Sayın, şimdi de anne olmak istiyor.  David Younes’la evlendikten sonra yaşamını Amerika’da sürdüren ve zaman zaman Türkiye’ye gelen ünlü sanatçı, şimdiye kadar hayattan beklediklerini elde ettiğini söyleyerek, «Artık annelik duygusunu tatmak istiyorum» dedi.

Şimdi sıra çocukta
Amerika’dan gelir gelmez ayağının tozu ile stüdyoya girip plak dolduran ve bir de televizyon programına katılan ünlü sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü:
— Uzun yıllar boyunca başarılı olmak için çabalayıp durdum. Sonunda çalışmalarım beni bir yere getirdi. Geç de olsa David’le mutluluğu yakaladım. Hayatımın en mutlu dönemini yaşıyorum. Ancak yine de bir eksiklik var. Bu da bir çocuk. Eşim de en az benim kadar çocuk sahibi olmak istiyor. Annelik duygusunu her kadın gibi ben de tatmak istiyorum. Benim için çocuğumun sağlıklı olması önemli. Ama kızım olmasını daha çok tercih ederim.


Kaynak: 1989, HAYAT Dergisi